Skip to main content

Piękna twarz niezależnie od wieku

Kobiety starzeją się na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od tego, jak kobieta o siebie dba przez całe swoje życie. Codzienny makijaż, zapracowany tryb życia, dużo przebywania w zamkniętych pomieszczeniach - to nie wpływa korzystnie na wygląd skóry na twarzy. Jeśli zaś kobieta przez całe życie o siebie dba, pilnuje by zapewnić sobie dużo wypoczynku, uprawia sporty, dba o swoją cerę poprzez korzystanie z różnych kremów i innych kosmetyków pielęgnacyjnych, to wtedy ma większe szanse dłużej utrzymać młody wygląd twarzy.

Kobieta podczas zabiegu botoksu w klinice Derm-Estetyka

Jak powstrzymać starzenie się skóry na twarzy?

Jak już wyżej wspomniano, proces starzenia się skóry można spowolnić na wiele różnych sposobów, ale jeśli pojawiają się już zmarszczki, trzeba zacząć działać bardziej radykalnie. Specjalistyczne Poradnie Medycyny Estetycznej, takie jak Derm-Estetyka, na swojej stronie derm-estetyka.pl/zmarszczki-czola-pod-oczami-miedzy-brwiami.html przybliżą temat korekty tych defektów. Najbardziej kłopotliwe dla kobiety są zmarszczki na czole. Postarzają one i sprawiają, że twarz wydaje się być mało atrakcyjna, nabiera ona także zmęczonego wyglądu. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie botoks. Wypełnianie botoksem to najprostsza i najszybsza metoda pozbycia się różnego rodzaju zmarszczek na twarzy. Ostrzykiwanie twarzy poradzi sobie z różnymi typami zmarszczek, zarówno z tymi na czole, jak również pozwoli na usunięcie zmarszczek pod oczami.

Na ile bezpieczna jest taka metoda ostrzykiwania?

Wiele kobiet, które nigdy nie pozbywały się w ten sposób swoich zmarszczek, ma obawy co do tej metody. Nie ma się jednak czego bać, taka metoda jest całkowicie bezpieczna. Jest ona wykonywana przez profesjonalne i doświadczone osoby, dla których medycyna estetyczna jest prawdziwą pasją. Takie osoby mają pełne kompetencje i uprawienia do wykonywania takich zabiegów, stosują się przy tym do zasad bhp i zachowują pełne standardy sanepidu w tej kwestii. Wszystkie urządzenia i narzędzia przez nich używane, są sterylizowane po każdej klientce, a produkt jest zawsze najlepszej jakości. Dzięki temu można uzyskać bardzo efektowne wygładzenie zmarszczek, już po jednej aplikacji preparatu na zmarszczki.

Kobieta po zabiegu botoksu w klinice Derm-Estetyka

Szybki zabieg bez bólu

Osoby, które chcą wykonać taki zabieg, najczęściej boją się, że będzie on bolesny i będzie długo trwał. Nic bardziej mylnego - zabieg nie boli i trwa zaledwie kilka minut. Czas wykonania zabiegu może się różnić, w zależności od tego, ile miejsc się ostrzykuje i z jakich partii twarzy chcemy się pozbyć zmarszczek. Jeśli tylko z jednej partii, wtedy zabieg będzie trwał bardzo krótko. Co ważne, na twarzy nie będzie dużej opuchlizny, będzie więc można spokojnie wyjść na ulicę i wrócić do swoich codziennych spraw i obowiązków. Aby umówić się na wizytę ostrzykiwania należy skontaktować się z wybranym gabinetem medycyny estetycznej, trzeba jednak pamiętać, że w najlepszych gabinetach terminy są dosyć wydłużone. Warto więc zapisać się z wyprzedzeniem, by na pewno udało nam się umówić na wizytę w dogodnym terminie.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze komentarze

Komentarze

Fascynujący artykuł! Lipofilling piersi wydaje się być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych implantów, szczególnie biorąc pod uwagę jego mniejszą inwazyjność i szybszy czas rekonwalescencji. To, że jest to metoda opierająca się na wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność, szczególnie w kontekście unikania ryzyka odrzucenia przeszczepu. Również aspekt minimalizacji blizn i możliwość uzyskania bardziej naturalnego wyglądu biustu to ważne zalety. Ciekawa jestem, jakie długoterminowe efekty i zadowolenie pacjentek przynosi ta metoda w porównaniu z tradycyjnymi implantami. Czy są jakieś badania porównawcze? 

Mam nadzieję, że znalazłeś wszystkie potrzebne informacje, a Twoje wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.