Kobieta podczas zabiegu botoksu w klinice Derm-Estetyka

Piękna twarz niezależnie od wieku

Kobiety starzeją się na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od tego, jak kobieta o siebie dba przez całe swoje życie. Codzienny makijaż, zapracowany tryb życia, dużo przebywania w zamkniętych pomieszczeniach - to nie wpływa korzystnie na wygląd skóry na twarzy. Jeśli zaś kobieta przez całe życie o siebie dba, pilnuje by zapewnić sobie dużo wypoczynku, uprawia sporty, dba o swoją cerę poprzez korzystanie z różnych kremów i innych kosmetyków pielęgnacyjnych, to wtedy ma większe szanse dłużej...

Kontynuuj czytanie

Co warto wiedzieć na temat zabiegu korekty uszu?

Odstające uszy mogą być tym mankamentem urody, na który zwraca się wyjątkowo dużą uwagę, odczuwając ciągły dyskomfort a nawet wstyd. Warto zatem zdać sobie sprawę z tego, że stosunkowo krótki i mało inwazyjny zabieg jakim jest korekta odstających uszu, może na zawsze zredukować ten problem do zera.

Kontynuuj czytanie

Problemy natury estetycznej - odstające uszy

Wielu osobom bardzo zależy na nienagannym wyglądzie i na tym, aby długo wyglądali młodo i atrakcyjnie. To zupełnie naturalne potrzeby. Czasami jednak mamy pewne defekty, które powodują kompleksy lub gorsze samopoczucie. Dobrze jest polubić samego siebie i zaakceptować swoje wady. Czasami jednak są one zbyt rzucające się w oczy, dlatego chcielibyśmy się ich pozbyć lub zminimalizować ich efekty.

Kontynuuj czytanie

Korekta odstających uszu - to warto wiedzieć

Odstające uszy są bardzo częstym problemem występującym u dorosłych i dzieci. Małym dzieciom mamy często zakładają czapeczki, aby nie miały odstających uszu. W wielu przypadkach to pomaga, ale nie zawsze. Zdarza się, że odstające uszy mają podłoże genetyczne. W takim przypadku możemy zdecydować się na korekcję odstających uszu.

Kontynuuj czytanie

Opadanie powiek górnych - jak sobie z tym poradzić?

Dla bardzo wielu kobiet oczy są najistotniejszą częścią twarzy. Mówi się o nich, że są zwierciadłem duszy. Bez wątpienia nie ma w tym cienia przesady. Ze względu na to, że to właśnie oczy szczególnie podkreślamy makijażem, są one najbardziej widoczne dla innych osób, a także dla naszego odbicia w lustrze.

Kontynuuj czytanie

Problem z włosami, a wizyta u trychologa.

Każda kobieta i mężczyzna przyzna, że włosy są istotnym elementem urody. Są one również oznaką stanu zdrowia. Jeśli są lśniące, gęste i dobrze nawilżone są przesłanką o dobrym zdrowiu. Warto poświęcać odpowiednio dużo czasu na ich pielęgnację, ponieważ pozwalają nam świetnie się czuć. Lekarz od włosów to trycholog. To dość nowa specjalizacja medyczna, ale bardzo potrzebna, bowiem dla sporej grupy osób łysienie i utrata włosów stanowi ogromny problem.

Kontynuuj czytanie


Mam nadzieję, że znalazłeś wszystkie potrzebne informacje, a Twoje wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.